Аксесуари

Сітки протимоскітні

Сітки протимоскітні розсувного типу

REYNAERS Mosquito– система протимоскітних сіток, яка кріпиться на дерев'яні розсувні системи MARCONI.

Переваги москітної сітки:

 • алюмінієва основа, непідвладна корозії;
 • спеціальне двошарове покриття лаком з роздільним випаленням;
 • висока стійкість до дії атмосферних опадів, uv-віпромінювання, перепадам температур від -40°С до +80°С, до механічних дій (стиранню, подряпинам), пилового забруднення;
 • легке очищення поверхні водою;
 • естетичний зовнішній вигляд впродовж багатьох років.

 

 

Сітки протимоскітні ролетного типу

Протимоскітна сітка ролетного типу - найзручніше рішення для захисту дерев'яних вікон Marconi від комах.

Протимоскітна сітка намотується у вигляді рулону на вал, розташований зверху вікна і закритий коробом, - таким чином, Ви можете у будь-який момент легко підняти і опустити сітку (для миття вікон або на зиму).

Протимоскітна сітка ролетного типу може бути виконана заввишки до 2300 мм. Якщо сітка буде більшої висоти, то при її підйомі рулон, що утворюється на верхньому валу, буде дуже великий і не поміщатиметься в короб. Рекомендована ширина протимоскітної сітки ролетного типу - до 1000 мм. Досвід нашої роботи показав, що полотно сітки більшої ширини при підйомах і опусканнях досить легко випадає з направляючих.

 

 

Сітки протимоскітні рамочного типу

 

Протимоскітна сітка рамочного типу - практичне, недороге рішення для захисту дерев'яних вікон Marconi від комах. Прекрасно підходить як для житлових, так і для офісних і службових приміщень.

Може бути, у відмінності від протимоскітної сітки ролетного типу, виконана практично будь-якої необхідної ширини і висоти.

Існують протимоскітні рамкові дверні сітки - для захисту дверних отворів від комах. Кріпляться на спеціальних петлях.

Мінімальна розрахункова площа протимоскітних сіток - 0,75 кв.м. (наприклад - сітка розмірами 300 х 300 мм сповна може бути виготовлена, але для підрахунку її вартості буде використана не фактична площа 0,09 кв.м, а 0,75 кв.м ) Це пов'язано з тим, що при зменшенні площі протимоскітної сітки різко, по степеневому графіку, зростає собівартість виготовлення.

 

 

Сітки протимоскітні дверні

Дверні москітні сітки зовні схожі на віконні сітки. Вони виготовляються з посиленого алюмінієвого профілю, розрахованого на високі навантаження. Цей профіль забезпечує твердість протимоскітних конструкцій при великих розмірах дерев'яних дверей MARCONI.

Дверні москітні сітки призначені для монтажу, як на балконні дерев'яні двері MARCONI, так і на вхідні дерев′яні двері MARCONI. Профіль має прямокутну форму і кріпиться така сітка за допомогою петель до рами дерев'яних дверей Marconi і комплектується 2-ма ручками і клямкою. Також комплектуємо сітки петлями-доводчиками. Всі москітні двері виготовляють з перемичкою для посилення конструкції.

Дверні москітні сітки стійкі до руйнівних дій вологи, сонячного випромінювання і інших негативних чинників. Сітка не потребує особливого догляду і легко демонтується в зимовий період.

Важливість даного типу сіток для заміського будинку явна — в будинок не заберуться тварини і комахи (а в критеріях міста це дозволить захистити Вашого улюбленця від подорожі з балкона на вулицю), при цьому в приміщення вільно поступатиме свіже повітря.

 

Відливи віконні

Відливи є обов'язковим елементом, як для дерев'яних вікон MARCONI, так і дерев'яних балконів MARCONI, лоджій з дерева. Вони не лише оберігають від проникнення води всередину приміщення, але і є важливим елементом дизайну дерев'яного вікна MARCONI.

Переваги алюмінієвих відливів:

 • алюмінієва основа непідвладна корозії;
 • спеціальне двошарове покриття лаком з роздільним випаленням;
 • висока стійкість до дії атмосферних опадів, uv-випромінювання, перепадам температур від -40°С до +80°С, до механічних дій (стиранню, подряпинам), пилового забруднення;
 • легке очищення поверхні водою;
 • естетичний зовнішній вигляд впродовж багатьох років;
 • поверхня відливів покрита захисною плівкою, яка оберігає вироби при транспортуванні і встановленні та легко видаляється відразу після монтажу.

Накладки для відливів

Як матеріал для  накладок використовується пластик АВС, стійкий до атмосферних і механічних дій, перепадів температур і uv-випромінювання. На відміну від поширених зараз полістиролу і поліетилену, вироби з пластика АВС довгий час не змінюють колір і не тріскаються. Бічні накладки виготовляються для всіх типорозмірів віконних відливів.

При використанні накладок відливи для дерев'яних вікон MARCONI набувають естетичнішого зовнішнього вигляду і підвищують привабливість всієї конструкції.

 

Підвіконня Werzalit

 Як естетичне продовження дерев'яного вікна компанія MARCONI рекомендує використовувати високоякісні підвіконня Werzalit.

Підвіконня Werzalit виробляються в Німеччині вже більше 40 років за унікальною запатентованою у всьому світі технологією. Подрібнена деревина зі свіжовирубаних листяних і хвойних порід дерев виключно з рідних лісів Німеччини, змішується в певній пропорції  з полімерними смолами і пресується у формах під високим тиском і при високих температурах. В результаті виходить монолітний матеріал високої щільності, який піддається суворому контролю якості з використанням різних методів і рівнів тестування (кип'яченню, дії ультрафіолету, а також дії екстремальних хімічних і механічних навантажень).

 

 

Віконні ручки як частина інтер'єру

Віконні ручки - невід'ємні елементи на шляху забезпечення якісної експлуатації дерев'яного вікна MARCONI. Правильно підібрана віконна ручка є прикрасою дерев'яного вікна MARCONI і вписує його в загальний інтер′ єр квартири.

Компанія MARCONI для своїх дерев'яних вікон використовує ручки, виробництва італійської компанії Linea Cali.

Linea Cali - це один з провідних італійських виробників дверної фурнітури. При виробництві фурнітури Lineacali використовуються матеріали і комплектуючі, такі як латунь, цирконій, кристали Swarovski, фарфор Marrone, що дає безмежні можливості для створення ексклюзивних колекцій віконних ручок від класичних і звичних форм до авангардних і футуристичних. Ручки з кристалами Swarovski призначені для ексклюзивних інтер'єрів і надають приміщенням елегантного і розкішного вигляду. Блиск кристалів CRYSTALLIZEDTM – Swarovski Elements – і дизайнерські концепції «Linea Calі» перетворюють звичайні віконні ручки на дійсні витвори ювелірного мистецтва, що радують око і серце своїм нескінченним сяянням.

З 2012 року компанія проводить в Україні дизайнерський конкурс із створення дизайну дверної ручки Maniglia Nuova. Конкурс серед дизайнерів в 2012 році приніс три нові моделі в асортимент італійської компанії, ще більш вдалим став рік 2013. Він пройшов в рамках Всеукраїнського проекту Svit Form. В результаті було отримано більше 200 конкурсних робіт дуже високого професійного рівня. Переможці отримали більш ніж призи: навчання при Polidesign в Мілані і запуск їх ідеї у виробництво. З кожним роком все більше молодих українських дизайнерів за допомогою проекту виходять на новий рівень в своїй майстерності.

Ручка Ibis виготовлена за підсумками конкурсу "Нова модель дверної ручки 2012", який проводила компанія Модус спільно з Linea Cali.