Консультації, заміри, дизайн:

Консультації:

Всім відома ситуація, коли при покупці виробу, у властивостях якого ви не дуже добре розбираєтеся, ви змушені орієнтуватися на єдиний зрозумілий і об'єктивний параметр - ціну. І природно, так хочеться вибрати «оптимальний» варіант, не переплачуючи за щось вам незрозуміле.

Ми пропонуємо вам консультації, що дозволяють непрофесіоналові на рівні логіки і здорового глузду зрозуміти з чого складається ціна скління.

Ви зможете приймати не емоційні, а розумні і зважені рішення. Ви самі оберете, на чому можна заощадити, а на чому - неприпустимо. Ви самі оптимізуєте ваше замовлення без зниження рівня вашого комфорту, якості та функціональності.

Заміри:

            Заміри виконує наш головний інженер з досвідом роботи більше 20 років. Важко навіть придумати задачу, яка викличе у нього труднощі. Тим більше, що робота із замірювання проходить у зв'язці або з вами, або з вашим архітектором / виконробом.

             При замірах враховується все: взаємне розташування виробів по висоті і глибині встановлення, форма і матеріал прорізів для усунення містків холоду і т.д.

Для кожного замовлення проектуються вузли примикання конструкцій скління до прорізу з урахуванням статичних і вітрових навантажень, утеплення та гідроізоляції монтажного шва.

Проектування та дизайн:

           Засклення в сучасному будинку - це альфа і омега екстер'єру та інтер'єру. Засклення виконує безліч функцій:

- Теплоізоляція

- Звукоізоляція

- Захист від опадів

- Природня вентиляція

- Природне освітлення

- Вид з вікон

- Естетика (дах криють черепицею, стіни покривають штукатуркою - вікна повинні бути гарні самі по собі)

- Довговічність (вікна повинні служити стільки, скільки коштує будинок)

           Тому ми до кожного нашого замовлення докладаємо проект скління із зазначенням усіх габаритів, розріз виробів з прив'язкою до форми прорізу в різних площинах, способи кріплення, паро- та гідроізоляції, а також технічне завдання на підготовку прорізів будівельниками (якщо це необхідно).

           За 19 років роботи ми зробили величезну кількість проектів і набрали великий практичний досвід в дизайні скління. Так що тепер ми можемо давати вам рекомендації із зовнішнього вигляду і функціональності скління, що безумовно допоможе і вам і вашому архітектору в прийнятті правильних рішень.